Masz pytania, napisz lub zadzwoń: T: +48 22 244 24 37, info@sourceint.pl

Aplikacja

Aplikacja mobilna na telefon lub tablet umożliwia kontrolę i monitorowanie domu z dowolnego miejsca. Sterowanie systemem odbywa się przez uruchomienie zapamiętanego scenariusza lub regulacją każdego urządzenia niezależnie.

Wybierz dowolne pomieszczenie w domu: salon, hol, toaletę czy garaż i steruj nimi za pomocą prostej w obsłudze aplikacji.

Aplikacja do pobrania w App Store na urządzenia iPhone oraz iPad.

Kontroluj natężenie oświetlenia, żaluzji lub rolet w każym pomieszczeniu niezależnie. Aplikacja umożliwia korzystanie z każego urządzenia skonfigurowanego w systemie.

Ustaw odpowiednią temperaturę w każdym z pomieszczeń, niezależnie czy będzie to klimatyzacja czy ogrzewanie podłogowe lub konwencjonalne.

Aplikacja umożliwia prostą w obsłudze konfigurację z dostosowaniem jej do indywidualnych potrzeb. Aplikację można konfigurować samodzielnie bez konieczności korzystania z usług informatyka czy elektryka.

Odwracając telefon w poziomie otrzymujemy podgląd z kamer IP skonfigurowanych w systemie.

Obrócenie telefonu przełącza aplikację na podgląd z kamer IP pokazując obraz w czasie rzeczywistym.

Aplikacja jest szczególnie przydatna do zarządzania komfortem pomieszczeń: można sprawdzić temperaturę każdego pokoju i w razie potrzeby przed przyjazdem zdefiniować na żądaną wartość z poza domu.